פעילויות

בואו להכיר מקרוב את הכפר הערבי היחיד בישראל ששוכן על שפת הים התיכון, ליהנות ממטעמי המטבח המקומי, ולהיות חלק משינוי חברתי מדהים המתרחש בקרב אוכלוסיית ג'סר א־זרקא.
"ג'וחא גסטהאוס & טורס" מהווה גשר אל סיפור ייחודי וחוויה בלתי־נשכחת, אל הרגשות והחיבורים המיוחדים שנוצרו בין עולמות ואנשים שונים ומגוונים.

סיור בתחנות

סיור מודרך ב-3 תחנות: תצפית צפון, כפר הדייגים ותל תנינים, לב היישוב. מעבר בין תחנות ברכבים.
משך פעילות משוער: כשעתיים

מפגש עם אחמד "ג'וחא" + כיבוד קל בחצר ביתו

מפגש בחצר של אחמד ג'וחא ג'ורבאן, הבעלים של ה"ג'וחא גסטהאוס & טורס" לשיח אינטימי וכיבוד קל.
משך פעילות משוער: שעה
מחיר לאדם:
מינימום מחיר לקבוצה:

מפגש עם אחמד "ג'וחא" + כיבוד משודרג בחצר ביתו

מפגש בחצר של אחמד ג'וחא ג'ורבאן, הבעלים של ה"ג'וחא גסטהאוס & טורס" לשיח אינטימי וכיבוד של ארוחה קלה וצמחונית.
משך פעילות משוער: שעה וחצי
מחיר לאדם:
מינימום מחיר לקבוצה:

סיור בתחנות + ארוחת צהריים/ערב באירוח ביתי מהמטבח המקומ

סיור מודרך ב-3 תחנות: תצפית צפון, כפר הדייגים ותל תנינים, לב היישוב + ארוחה בחצר ביתם של אחמד והיפא ג'ורבאן. הארוחה עשירה בסלטים, מנות צמחוניות, מנה בשרית וקפה/תה עם משהו מתוק לקינוח.
משך פעילות משוער: שלוש שעות
מחיר לאדם:
מינימום מחיר לקבוצה:

סדנת בישול עם היפא ג'ורבאן

היפא מאוד אוהבת לבשל ועוסקת באירוח מזה כ־20 שנה. זוהי דרכה הייחודית לספר סיפור ולפגוש אנשים מרחבי הארץ והעולם. בסדנה תלמדו להכין מגוון מנות מהמטבח שלה ולבסוף תיהנו מארוחה טעימה.
משך פעילות משוער: שלוש שעות (שעתיים בישולים + שעה לארוחה)
מחיר לאדם:
מינימום מחיר לקבוצה:

אירוח ביתי לארוחת צהריים/ערב

אירוח אצל תושבי היישוב לארוחה אותנטית עשירה בסלטים, תבשילים ואפשרות למנת בשר / ארוחה צמחונית / טבעונית. כולל קפה / תה ומשהו מתוק לקינוח.
משך פעילות משוער: שעה
מחיר לאדם:
בשרי - 90 ש"ח
צמחוני/ טבעוני - 75 ש"ח
דגים 100 ש"ח

סדנת קליעת סלים מקש

תוצר של קורס תעסוקה אשר יזם ה"ג'וחא גסטהאוס" ב־2018; כאן תלמדו להכין מובייל דגים מקש, תוך שיחה ערה על החיים בג'סר - אפשרות נדירה למפגש יצירתי, יצרני, אישי ואינטימי.
משך פעילות משוער: שעה וחצי
מחיר לאדם:
מינימום מחיר לקבוצה:

לא להחמיץ!

סיור בג'סר (כשעתיים)

גלו את הכפר, את ההיסטוריה ואת התושבים שלו עם מדריך מקומי שיעניק לכם נקודת מבט ייחודית על החיים בג'סר, על המכשולים שבדרך, ועל האופן שבו אנו יוצרים מחר טוב יותר תוך שימוש בתיירות ככלי לשינוי סוציו־אקונומי.

ארוחות אותנטיות

ארוחות בסגנון משפחתי, המוגשות בבתי התושבים של ג'סר א־זרקא. גלו את הטעמים המקומיים ופגשו את אנשי הכפר בחוויה האינטימית הייחודית הזו.

סדנאות בישול עם היפא ג'ורבאן:

כבר קרוב ל־20 שנה שהיפא ג'ורבאן מארחת אנשים מרחבי העולם בביתה לארוחות אותנטיות בסגנון משפחתי. סדנה זו היא הזדמנות פז לא רק לקבל מבט מבפנים על המטבח של היפא וללמוד את הטכניקות והמרכיבים המשמשים להכנת המאכלים הטעימים שלה, אלא גם לנהל שיחה כנה עם מישהי המגיעה מתרבות אחרת. בתום הסדנה, שאורכה כשעתיים, תוגש ארוחת צהריים/ערב. * יש צורך בהזמנות ראש. ** צמחוניים, טבעוניים ואוהבי־בשר יתקבלו בברכה. אין לנו אישורי כשרות כלשהם. אנא ידעו אותנו מראש אם יש לכם אלרגיות או מגבלות תזונה כלשהן, ואל תשכחו לשאול על סדנאות־הבישול שלנו כדי שתוכלו להכין כמה מהמנות הנהדרות של היפא בבית בעצמכם!

גלישה:

לדבר עם חממה ג'ורבאן 050-3205799

תאריך הגעה
תאריך עזיבה