פעילויות

בואו להכיר מקרוב את הכפר הערבי היחיד בישראל ששוכן על שפת הים התיכון, ליהנות ממטעמי המטבח המקומי, ולהיות חלק משינוי חברתי מדהים המתרחש בקרב אוכלוסיית ג'סר א־זרקא.
"ג'וחא גסטהאוס & טורס" מהווה גשר אל סיפור ייחודי וחוויה בלתי־נשכחת, אל הרגשות והחיבורים המיוחדים שנוצרו בין עולמות ואנשים שונים ומגוונים.

סיור בתחנות

מדריך מקומי ייקח אותנו לסיור מרתק בכפר במהלכו יספר על ההיסטוריה וההתיישבות באזור ואיך ג'סר א-זרקא הפך להיות היישוב הערבי היחיד בישראל השוכן לים ועל האתגרים והמכשולים של תושביו היום. תשקיפו אל הנוף שיאפשר לכם נקודת מבט רחבה של מיקומו של ג'סר ביחס לשכניו והפערים העצומים בחברה שלנו.
בכפר הדייגים תקבלו הסבר על פרויקט הפיכת האזור לשמורת טבע ייחודית במינה, על חייהם של הדייגים שמשמרים את המסורת על אף הקושי למצוא דגים בים ותחוו את השקט של חוף הדייגים הקסום מול היישוב הרוחש חיים.

משך פעילות משוער: כשעה וחצי-שעתיים

מפגש עם אחמד "ג'וחא" + כיבוד קל בחצר ביתו

מפגש בחצר של אחמד ג'וחא ג'ורבאן, הבעלים של ה"ג'וחא גסטהאוס & טורס" לשיח אינטימי וכיבוד קל.
משך פעילות משוער: שעה
מחיר לאדם:
מינימום מחיר לקבוצה:

מפגש עם אחמד "ג'וחא" + כיבוד משודרג בחצר ביתו

מפגש בחצר של אחמד ג'וחא ג'ורבאן, הבעלים של ה"ג'וחא גסטהאוס & טורס" לשיח אינטימי וכיבוד קל

אחמד "ג'וחא" ג'ורבאן מזמין אתכם לחצר ביתו לשיח אינטימי בו ישתף חוויות וסיפורים על החיים כתושב ג'סר, ננהל שיחה על העסק החברתי ותרומתו לעתיד סוציו-אקונומי טוב יותר באמצעות תיירות . אחמד יחלוק את סיפור היישוב ואיך כמתגורר ממש על שביל ישראל זיהה את החשיבות בהסברה, הכנסת אורחים ותיירות כאמצעים לפוגג סטיגמות ולאפשר לאנשים להרגיש בנח למרות הפערים המשמעותיים .
מדובר במפגש נוגע ללב המזמין לגשר בין אנשים ולהרחבת השיח של קבלה ואחדות.

משך פעילות משוער: שעה וחצי
מחיר לקבוצה: 1000 שח

סיור ב3 תחנות .

סיור מודרך ב-3 תחנות: תצפית צפון, כפר הדייגים ותל תנינים.

סדנת בישול עם היפא ג'ורבאן

היפא מאוד אוהבת לבשל ועוסקת באירוח מזה כ־20 שנה. זוהי דרכה הייחודית לספר סיפור ולפגוש אנשים מרחבי הארץ והעולם. בסדנה תלמדו להכין מגוון מנות מהמטבח שלה ולבסוף תיהנו מארוחה טעימה.
משך פעילות משוער: שלוש שעות (שעתיים בישולים + שעה לארוחה)
מחיר לאדם - 250 שח לאדם . ( מינימום זוג )

ארוחת צהריים/ערב

אירוח אצל תושבי היישוב לארוחה אותנטית עשירה בסלטים, תבשילים ואפשרות למנת בשר / ארוחה צמחונית / טבעונית. כולל קפה / תה ומשהו מתוק לקינוח.
משך פעילות משוער: שעה
מחיר לאדם:
בשרי - 100 ש"ח
צמחוני/ טבעוני - 85 ש"ח
דגים 120 ש"ח

לא להחמיץ!

סיור בג'סר (כשעתיים)

גלו את הכפר, את ההיסטוריה ואת התושבים שלו עם מדריך מקומי שיעניק לכם נקודת מבט ייחודית על החיים בג'סר, על המכשולים שבדרך, ועל האופן שבו אנו יוצרים מחר טוב יותר תוך שימוש בתיירות ככלי לשינוי סוציו־אקונומי.

ארוחות אותנטיות

ארוחות בסגנון משפחתי, המוגשות בבתי התושבים של ג'סר א־זרקא. גלו את הטעמים המקומיים ופגשו את אנשי הכפר בחוויה האינטימית הייחודית הזו.

סדנאות בישול עם היפא ג'ורבאן:

כבר קרוב ל־20 שנה שהיפא ג'ורבאן מארחת אנשים מרחבי העולם בביתה לארוחות אותנטיות בסגנון משפחתי. סדנה זו היא הזדמנות פז לא רק לקבל מבט מבפנים על המטבח של היפא וללמוד את הטכניקות והמרכיבים המשמשים להכנת המאכלים הטעימים שלה, אלא גם לנהל שיחה כנה עם מישהי המגיעה מתרבות אחרת. בתום הסדנה, שאורכה כשעתיים, תוגש ארוחת צהריים/ערב. * יש צורך בהזמנות ראש. ** צמחוניים, טבעוניים ואוהבי־בשר יתקבלו בברכה. אין לנו אישורי כשרות כלשהם. אנא ידעו אותנו מראש אם יש לכם אלרגיות או מגבלות תזונה כלשהן, ואל תשכחו לשאול על סדנאות־הבישול שלנו כדי שתוכלו להכין כמה מהמנות הנהדרות של היפא בבית בעצמכם!

גלישה:

לדבר עם חממה ג'ורבאן 050-3205799

תאריך הגעה
תאריך עזיבה